Ubezpieczenia Rzeszów Życie

Commercial Union Polska
Ubezpieczenia Rzeszów

- ubezpieczenia na życie
- ubezpieczenia wypadkowe
- ubezpieczenia majątkowe
- ubezpieczenia turystyczne

zapytaj doradców przez gadu-gadu:

doradca ubez.10306775

asystent6299995

asystent1925707

--symulacja
Ubezpieczenia na życie Commercial Union CU

ubezpieczenia rzeszów

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniach

Podstawowym kryterium wysokości składki jest: wiek

Wiek, w którym zawierasz umowę ubezpieczenia, rzutuje na wysokość płaconej przez Ciebie składki. Po prostu: Im wcześniej się ubezpieczysz, tym więcej zyskasz i będziesz mógł to zrobić na korzystniejszych warunkach.

Opłata za wizytę

UWAGA: Nie ma żadnej opłaty! Doradcy są wynagradzani prowizją od podpisanej umowy, dlatego nie płaci się im bezpośrednio do kieszeni. Trzeba o tym pamiętać, bo można zaoszczędzić w drugą stronę...

Ile zarabia agent

Agenci proponują różne produkty ubezpieczeniowe, i za te produkty są różne wynagradzani. Czyli może być sytuacja w przypadku ofert A i B, że oferta A to mniejsza korzyść dla klienta a większa dla agenta, podczas gdy oferta B to korzyści klienta, natomiast mniejsza prowizja uczciwego doradcy.

Bezpłatna symulacja

Wiedz, że nie zawsze droższe produkty ubezpieczeniowe przynoszą większe profity. Dlatego twoja polisa powinna mieć określony cel, być dopasowana do wieku, pracy(ocena ryzyka), potrzeb rodziny... Zorientuj się jakie ubezpieczenia obecnie dostępne są w Twoim przypadku i na jakie korzyści możesz liczyć, wypełnij formularz. W wolnej chwili przygotuję symulacje - ofertę ubezpieczenia i prześlę ją na podany adres.

Symulacja - do przygotowania oferty

Jakie funkcje ma spełniać ubezpieczenie:

>

kwota, którą możesz/chcesz przeznaczyć na miesiąc:

>

wiek:

>

wykonywany zawód:

>

dod. informacje*(ilość dzieci, ich wiek, miesięczne potrzeby rodziny w zł) pytania:

>

.

e-mail/nr gg:

>

imię:

>

*pole nieobowiazkowe

Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany przedstawieniem oferty, zaproponuj spotkanie w domu bądź miejscu pracy wypełniając poniższy formularz:

umów spotkanie
Janina Stącel Doradca Ubezpieczeniowy. © 2003 - 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone.
'.$PageInfo['googlebot'].' '; print 'msn '.$PageInfo['msnbot'].' '; print 'yahoo '.$PageInfo['yahoo'].''; print 'Rzeszów '.$PageInfo['netspring'].''; print 'onet '.$PageInfo['onet'].''; print 'Rzeszów '.$PageInfo['szukacz'].''; ?>